TV Zpravodaj

TV Zpravodaj a přidružené stránky: Filmový magazín, Rozhlasový magazín a Satelitní magazín.

Novinky

 • Seriál: Červený trpaslík slaví 25 let

  22.2.2013

  Červený trpaslík je u nás hodně kultovní záležitost. Tak kultovní, že spousta fanoušků dokáže přeříkat většinu hlášek z tohohle sitcomu, ba co víc, často se staly součástí jejich jazyka.

  Celý článek na TVZone.cz

 • TV TIP: 22.2. 2013, ČT2, 21:35 - Ostře sledované vlaky

  22.2.2013

 • Česká televize ukázala, jak bude vypadat time-shift v iVysílání

  22.2.2013

  Veřejnoprávní televize nabídne od března možnost vrátit se v živém vysílání na Internetu až o tři hodiny zpět. Podívejte se jak funguje tzv. time-shift.

  Celý článek na Lupa.cz

 • Rozhovor s provozovatelem Horor Filmu Leošem Pohlem

  21.2.2013

  Jsme připraveni na rozšíření vysílání, říká provozovatel HOROR FILMu. Před týdnem na český a slovenský trh vstoupila vůbec první televize zaměřená na horory, mystery a fantasy s názvem HOROR FILM.

  Celý článek na Parabola.cz

 • Seriál: Dempsey a Makepeacová na prahu šedesátky

  21.2.2013

  Pokud si pamatujete na oblíbený televizní seriál Dempsey a Makepeacová, jistě se vám při vzpomínce na něj vybaví blond seržantka, kterou ztvárnila herečka Glynis Barber (57).

  Celý článek na Super.cz

 • ČT :D a ČT art

  21.2.2013

  Nový dvojkanál ČT :D a ČT art startuje 31. srpna 2013. Bude se jednat o pátý program České televize, který nebude vysílat reklamu. Více informací zde:

 • Kino svět a Telka

  21.2.2013

  Telka - nová Facebook stránka.

  Kino Svět - video ukázky:

 • 4. zasedání RRTV, dne 19. února 2013

  21.2.2013

  Informace ze 4. zasedání Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV), konaného dne 19. února 2013:

  Udělena licence dobrovolnému svazku obcí Mikroregion Pernštejn k provozování televizního vysílání programu Infokanál šířeného prostřednictvím kabelových systémů.

  Udělena licence společnosti CET 21 spol. s r.o. k provozování televizního vysílání programu Smíchov šířeného prostřednictvím družice na 12 let. Rozsah vysílání 12-16 hodin denně. Žádost ze dne 6. února 2013. Program tematicky zaměřený převážně na dramatickou a dokumentární tvorbu především americké provenience, a to komediálního a zábavního žánru.

  Udělena licence společnosti CET 21 spol. s r.o. k provozování televizního vysílání programu Telka šířeného prostřednictvím družice na 12 let. Rozsah vysílání 16-18 hodin denně. Žádost ze dne 6. února 2013. Dramatická tvorba, zábava, zpravodajství a publicistika archivní povahy.

  Celá tisková zpráva ke stažení.

 • TV TIP: 21.2. 2013, ČT2, 14:45 - Všichni jsou v pohodě

  21.2.2013

 • Instantní Smart TV od Point of View

  21.2.2013

  Společnost Point of View si připravila zařízení, které dokáže proměnit ve Smart TV jakýkoliv televizor, jenž disponuje vstupem pro HDMI. Jedná se o zařízení Point of View Smart TV založené na řešení ARM.

  Celý článek na TVFreak.cz

 • Na Hlučínsku plánují rozšíření regionální internetové televize

  20.2.2013

  Sdružení obcí Hlučínska (SOH) se po více než šesti letech provozu této internetové televize, která měla za úkol představit především aktivity obcí, měst a občanů, rozhodlo, že změní způsob propagace dění v regionu.

  Celý článek na Deník.cz

 • SuperStar hledá diváky, ČT válcuje nejsledovanější Novu

  20.2.2013

  Další řada pěvecké soutěže SuperStar měla být želízkem v ohni televize Nova, ale tento tah zřejmě vůbec nevyšel. Jak jinak si totiž vysvětlit mizernou sledovanost, která nepřesáhla ve svém druhém odvysílaném díle ani 900 tisíc diváků ?

  Celý článek na Šíp.deník.cz

 • Česká televize slibuje zásadní změnu pojetí kultury ve vysílání

  20.2.2013

  Vedení České televize chce hodlá ve čtvrtek oznámit "zásadní změnu pojetí kultury ve vysílání ČT". Současně představí koncepci dětského kanálu, jehož start je naplánován ve druhé polovině roku.

  Celý článek na Mediamania.cz

 • TV TIP: 20.2. 2013, Prima COOL, 23:05 - Auto

  20.2.2013

 • Samsung i v Česku nabídne obří 4K televizi za milion korun

  20.2.2013

  Úhlopříčka delší než dva metry, rozlišení čtyřnásobné oproti stávajícím televizorům, cena závratná. Samsung v dubnu začne prodávat televizor S9 za 40 000 eur, tedy za 1 152 000 korun.

  Celý článek na Technet.cz

 • Intel chce vlastní chytrý televizní systém

  19.2.2013

  Intel chce vlastní chytrý televizní systém, jaký má Apple, Samsung a další. Po Applu, Googlu, Microsoftu, Samsungu a mnoha dalších se zachtělo vstoupit do chytrého televizního světa také Intelu, který plánuje uvést vlastní televizní set-top-box, který by nabízel klaickou televizi a další služby přes internet.

  Celý článek na Živě.cz

 • TV TIP: 19.2. 2013, Nova Cinema, 20:00 - Skleněné peklo

  19.2.2013

 • Proč v Německu skončily televizní soudní show

  19.2.2013

  Dvanáct let posuzoval soudce Alexander Hold z Kemptenu fiktivní, leč realitě velmi blízké případy a vynášel rozsudky – to vše před očima milionů televizních diváků. Nyní jeho pořad na komerční stanici Sat.1 končí a s ním i éra takzvaných soudních show v německých televizích.

  Celý článek na Mediář.cz

 • Televizní seriály by se neměly bát propagace

  19.2.2013

  Televizní seriály jsou oblíbenou zábavou. Každý týden spousta lidí netrpělivě čeká na nový díl a přtiom se usilovně modlí, aby jejich oblíbený seriál natočil další řadu. Co se týče propagace, většinou seriály zůstávají bezpečně v mezích obrazovek.

  Celý článek na M-Journal.cz

 • Televize odvysílá reality show s mrtvou přítelkyní Pistoria

  18.2.2013

  Obrovská tragédie zasáhla do života handicapovaného sportovce Oscara Pistoria. Jihoafrický atlet měl podle některých tvrzení postřelit 14. února svojí přítelkyni, která později na následky zranění podlehla.

  Celý článek na iSport.cz

 • TV TIP: 18.2. 2013, ČT2, 21:50 - Něžný barbar

  18.2.2013

 • Ministerstvo proti Ordinaci v růžové zahradě.

  18.2.2013

  Ministerstvo proti Ordinaci v růžové zahradě. Nelíbí se mu prodej léku. Pacientka požádá lékařku o levnější variantu léku. Doktorka ji ale poučí, že levnější verze neexistuje. Nabídne jí ovšem, že lék objedná do ordinace a dá ho pacientce, která ho zaplatí až ve chvíli, kdy bude mít peníze. Tak vypadá scéna ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, konkrétně jednoho z lednových dílů. Ministerstvu zdravotnictví se ale nelíbí, jde prý proti zákonu.

  Celý článek na Lidovky.cz

 • Geanee ADH-42 - minipočítač pro televize

  18.2.2013

  Geanee ADH-42 – další minipočítač, tentokrát pro televize. S minipočítači jako by se v poslední době roztrhl pytel. Předhání se cenou, funkční vybaveností a nově také útočí na televize. Nový přírůstek, který nese roztomilý název Geanee je totiž určený pro televize, které jsou vybaveny HDMI portem.

  Celý článek na Androidmarket.cz

 • Po revoluci odmítl vystřihnout Sověty a seriál šel do trezoru

  17.2.2013

  Na svou premiéru čekal skoro čtvrt století a dočkal se jí až teď. Sedmidílný seriál o jednom z našich nejúspěšnějších letadel, které dostalo poetický název Delfín, natočili jeho tvůrci už v roce 1989. Na obrazovky se však nikdy nedostal. Šanci mu dala až Televize Barrandov.

  Celý článek na Týden.cz

 • Týden manželství: Za vlažné vztahy mohou i ideály z televize

  17.2.2013

  Poznali se na horách na lyžařském zájezdu. Setkání bylo osudové – netrvalo dlouho a jejich životy se spojily před oltářem. Od chvíle, kdy si Zdena a Adolf Dufkovi slíbili věrnost, dokud je smrt nerozdělí, uplynulo šedesát let. „Vše je otázkou tolerance a společných zájmů. Na manželství se musí pracovat, důležitá je úcta a pokora k tomu druhému," dávají recept na spokojené soužití diamantoví manželé Dufkovi z Pardubic.

  Celý článek na Deník.cz

 • Karel Gott vstupuje do 3D prostoru.

  17.2.2013

  Na křídlech včelky Máji. I s nesmrtelnou titulní písní v podání Karla Gotta se od dubna vrátí na německé televizní obrazovky animovaný seriál Včelka Mája, tentokrát však v novém, 3D digitálním provedení.

  Celý článek na iDNES.cz

 • Bezdomovci předpovídají počasí

  16.2.2013

  Kreativní kampaň u diváků zabodovala. Televizní rosničky mohou být s počasím spojeny více, než si diváci mysleli. Řada evropských televizí v rámci kampaně Dny naděje nechala hlásit zprávy o počasí bezdomovce. Chtějí tak upozornit na jejich zoufalou situaci. Nápad u diváků zabodoval, z některých z nich se staly hvězdy a v televizi zůstali natrvalo.

  Celý článek na iDNES.cz

 • Jak skončil Jan Antonín Duchoslav po pádu TV Pětky

  16.2.2013

  Jak skončil Jan Antonín Duchoslav po pádu TV Pětky, kde mu nezaplatili ? Dost neslavně. Po konci televize Pětka se musejí moderátoři pořadů vypořádávat s tím, jak vyjít s financemi. A Jan Antonín Duchoslav, jenž uváděl pořad s Ivetou Bartošovou a k tomu ještě show Bulvárek, na tom není zrovna nejlépe.

  Celý článek na Super.cz

 • Eliška Bučková získala kšeft v televizi

  16.2.2013

  Eliška Bučková získala kšeft v televizi: Bude moderovat pořad o celebritách 24. ledna 2013 13:59 Modelka Eliška Bučková (23) následuje svého partnera Vaška Noida Bártu a dostala práci v televizi. Bude se pravidelně objevovat v pořadu TopStar na Primě.

  Celý článek na Super.cz

 • Norská televize bude 12 hodin vysílat plápolání krbového ohně

  16.2.2013

  Norská veřejnoprávní televize NRK od dnešního (16. února 2013) večera v hlavním čase vysílá plápolání ohně v krbu – i s odborným komentářem. Akční podívaná má trvat 12 hodin, informovala agentura Reuters.

  Celý článek na Deník.cz

 • Kdysi a teď: Herci z Policejní akademie (30x foto)

  15.2.2013

  Každý ten film zná, každý ho viděl alespoň pětkrát, ale uvědomili jste si někdy, jak moc je starý? A jak asi dneska vypadají herci ?

  Celý článek na JenProMuže.cz

 • Gruzínští politici se poprali v televizní debatě

  15.2.2013

  Nevybíravou debatu dvou politických rivalů předvedli ve středu v gruzínské televizi dva poslanci zastupující soupeřící politické tábory gruzínského prezidenta a premiéra. Bezmocná moderátorka nedokázala zabránit tomu, aby nakonec nedošlo i na pěsti.

  Celý článek na Novinky.cz

 • Pljuščenko zešílel! Chce žalovat komentátora za pomluvu

  14.2.2013

  Ruský krasobruslař Jevgenij Pljuščenko hodlá zažalovat za pomluvu televizního komentátora, který zpochybnil jeho tvrzení, že podstoupil operaci páteře.

  Celý článek na iSport.cz

 • Aktualitky a Tisková zpráva

  13.2.2013

  Nová rubrika Aktualitky - přináší zajímavé zprávy z televizního světa.

  Máte herecký talent ? Zahrajte si ve filmu Jiřího Vejdělka...>>>

 • Tesco nabídne na internetu filmy zdarma

  13.2.2013

  Supermarket Tesco by chtěl ještě letos nabídnout zákazníkům ve Velké Británii službu, díky níž by mohli sledovat filmy a TV bez čekání na stažení. V nabídce bude široká škála pořadů - komedie, drama, romantika, detektivky, ale i dětské televizní kanály.

  Celý článek na Týden.cz

 • Nejvtipnější trapasy moderátorů a reportérů.

  13.2.2013

  Vystupovat v televizi v přímém přenosu patří k nejnáročnějším úkolům televizních moderátorů a moderátorek. Pokud někdo z nich chybuje, netrvá dlouho než se inkriminované záběry objeví na internetu. Podívejte se námi na nejvtipnější okamžiky českého a slovenského televizního zpravodajství.

  Celý článek na Tiscali.cz

 • Televizní vysílání v americké Montaně přerušil zombie poplach

  13.2.2013

  Diváci lokální televize KRTV v americké Montaně se v pondělí museli pořádně vyděsit. Uprostřed odpoledního vysílání se z televize najednou ozval poplašný signál a mužský hlas začal odříkávat varování, že v několika krajích vstávají z hrobů zombie a útočí na živé lidi. Televize se následně divákům omluvila s tím, že se do jejího vysílání nabourali hackeři.

  Celý článek na Týden.cz

 • Horor Film, Telka a Fooor

  8.2.2013

  Profil stanice Horor Film doplněn o další videa a televizní program. Telka - nová televize skupiny Nova začne vysílat 22. února 2013. Fooor - nová televize skupiny Markíza začne vysílat 25. února 2013. U obou stanic již doplněn televizní program a promo videa.

  18:30 - doplněno: www stránky Telka a satelitní parametry Horor Film.

 • Horor Film a Kino Svět

  25.1.2013

  14. února 2013 začne vysílat Horor Film. Stejný provozovatel také připravuje Kino Svět, které si budete moci naladit například v Praze v DVB-T.

 • Prima ZOOM

  10.1.2013

  Prima ZOOM - doplněny veškeré nové informace + Facebook stránky, www stránky, logo, začátek vysílání (1. února 2013) a TV program na první týden.

 • Nové hudební televize živě

  2.12.2012

  Nové hudební televize živě: Eska TV - živě. Popler.tv - živě. Rock Television - živě. Rock TV - živě. Profil stanic se připravuje. Další dvě hudební stanice ještě budou vloženy.

 • Novinky

  1.12.2012

  Nová tabulka Fanoušci televizí na Facebooku k 1. prosinci 2012. Doplněny informace k nové televizi Inzert TV a nová stránka Inzert TV - živě. Doplněny informace o TV CZ.

 • Přistání vesmírné lodi Sojuz

  17.11.2012

  Televizní kanál NASA bude 19. listopadu 2012 vysílat přistání vesmírné lodi Sojuz. V noci na pondělí 19. listopadu 2012 má ve stepích Kazachstánu přistát loď Sojuz TMA-05M, jež byla i se svou posádkou vypuštěna ke stanici ISS v červenci.

  Velitelka Expedice 33 Sunita Williamsová z NASA, letový inženýr Aki Hošide z japonské kosmické agentury (JAXA) a velitel Sojuzu z Ruska Jurij Malenčenko opustí kosmickou stanici ve své lodi Sojuz TMA-05M a zamíří vstříc přistání před úsvitem v Kazachstánu severovýchodně od města Arkalyk 19. listopadu v 02:53 SEČ (07:53 místního času v Kazachstánu). Jejich návrat uzavře 127denní misi, jež započala 15. července startem z Bajkonuru, mise zahrnovala 125 dní na kosmické stanici.

  V okamžiku odpojení jejich lodě na palubě stanice oficiálně začne mise Expedice 34 pod velením amerického astronauta Kevina Forda. On a jeho kolegové, ruští kosmonauti Oleg Novickij a Jevgenij Tarjelkin, na stanici zůstanou jako pouze tříčlenná posádka na dobu jednoho měsíce, než v prosinci přiletí tři noví členové Expedice 34. Jmenovitě to budou Tom Marshburn z NASA, Chris Hadfield z Kanadské kosmické agentury a ruský kosmonaut Roman Romaněnko.

  Přenos návratu staré posádky začne na TV NASA vlastně již v sobotu 17. listopadu ceremonií předání velení, při které Williamsová předá Fordovi pomyslné kormidlo orbitální laboratoře. Další přenosy budou následovat 18. a 19. listopadu a budou pokrývat návrat posádky Expedice 33 a aktivity po něm následující.

  Plán vysílání NASA TV (všechny časy SEČ):

  Sobota 17. 11.:

  20:15 - Ceremonie předání velení na palubě ISS

  Neděle 18. 11.:

  19:45 - Rozloučení posádek a uzavření poklopů (uzavření poklopů plánováno ve 20:10)

  23:00 - Odpojení a odlet Sojuzu od stanice (fyzická separace obou těles plánována ve 23:26)

  Pondělí 19. 11.

  01:30 - Brzdící manévr Sojuzu a jeho přistání (začátek cca 4minutového brzdícího zážehu v 01:58, přistání plánováno v 02:53)

  04:00 - Souhrn předchozího dění formou videozáznamů

  16:00 - Videosestřihy aktivit následujících po přistání a rozhovorů s kosmonauty

  Zdroj: Astro.cz

  Program NASA TV můžete sledovat na naší stránce ZDE.

 • Vánoce v ČT budou ještě pohádkovější než loni

  14.11.2012

  Česká televize nabídne letos o Vánocích jako jediná televize tři nové pohádky vlastní tvorby. Na Štědrý večer uvede premiéru pohádky Karla Janáka Dvanáct měsíčků, na Boží hod Šťastného smolaře režiséra Jiřího Stracha a před Silvestrem pohádku Víta Karase O pokladech. Během letošního 13denního vánočního programu odvysílá Česká televize celkem 58 pohádek s 350 pohádkovými postavami...>>>

  15ti stránkový Vánoční magazín České televize k prohlédnutí zde...>>>

 • Šlágr TV celoplošně a nový program JOJ

  13.11.2012

  Šlágr TV od 19. listopadu 2012 12:00 celoplošně v Multiplexu 3. Třetí program TV JOJ od března 2013.

 • Nové programy

  10.11.2012

  Vloženo: CS Link TV (Zaniklé TV), TV13 (Připravované TV) a JOO Music (Zahraniční...). Živě vysílané TV: JOO Music.

 • Nové programy a živě vysílané TV

  3.11.2012

  Doplněno 13 programů do rubriky Televizní stanice. Celkem vloženo - 238 programů. Do rubriky Živě vysílané TV vloženo 15 novinek. Hudba: Capital TV, CMC TV, Heart TV, TCN Country a Viva Austria. Sport: Eurosport, Poker TV a Sport1. Dětské: KiKA a RiC. CZ a SK: Genus Plus, Pětka, Voyo News (SK), Západoslovenská TV. Poslední nové: Servus TV. Celkem 77 TV živě.

 • Mixbox na 10 dní za 7 Kč

  2.11.2012

  Zákazníci mohou v listopadu využít jedinečnou nabídku sledovat 9 prémiových programů z nového balíčku MIXBOX  po dobu 10 dnů, a to pouze za 7Kč.

  Tuto akční nabídka platí pro zákazníky, kteří vlastní kartu Skylink typu Irdeto nebo Irdeto/ICE, mají řádně uhrazen Servisní poplatek a nemají na kartě aktuálně předplacen balíček Mixbox. Nabídku lze pro každou kartu využít pouze jednou.

  Pro aktivaci stačí zaslat SMS ve tvaru "SKYLINK MIXBOX CISLOKARTY" na telefonní číslo 903 5507.
  CISLOKARTY“ je jedenáctimístné číslo, které naleznete na zadní straně vaší dekódovací karty pod čárovým kódem (např. 42615180942).   

  Ke sledování programů v vysokém rozlišení (HD), obsažených v balíčku Mixbox, je nezbytné vlastnit satelitní a televizní přijímač, který je schopen příjmu a vysílání ve formátu HD.

  Balíček Mixbox obsahuje celkem devět programů:

  Filmbox Family filmový česky 24 hodin denně SD, MPEG-4
  Filmbox Extra 1 filmový česky 24 hodin denně SD, MPEG-4
  Filmbox HD filmový česky 24 hodin denně HD
  Fightbox HD sportovní anglicky 24 hodin denně HD
  Docubox HD dokumentární anglicky 24 hodin denně HD
  Fashionbox HD lifestylový anglicky 24 hodin denně HD
  EroX HD erotický anglicky 24 hodin denně HD
  EroXX HD erotický anglicky 24 hodin denně HD
  EroXXX HD erotický anglicky 24 hodin denně HD

  Programy Satelit ASTRA Kmitočet (MHz) Polarizace FEC Symbol. r. (kS/s)
  Filmbox Family, Filmbox Extra 1 23,5°E

  11 797
  DVB-S2/8PSK
  Pilot ON

  H 3/4 27 500
  Filmbox HD 23,5°E

  12 109
  DVB-S2/8PSK
  Pilot ON

  H 3/4 27 500
  Fightbox HD, Docubox HD, Fashionbox HD, EroX HD, EroXX HD, EroXXX HD 23,5°E

  11 817
  DVB-S2/8PSK
  Pilot ON

  V 5/6 27 500

 • Fanouškové televizí na Facebooku

  1.11.2012

  Fanouškové televizí na Facebooku.

  Po říjnu jde již o druhou tabulku.

  Můžete tak  porovnat jak si televize

  vedou v získávání nových fanoušků.

  Sestaveny jsou dva žebříčky:

  1. Celoplošné televize a

  2. Televize vysílající pouze v regionech.

 • PRáskačka

  26.10.2012

  PRáskačka TV Nova. První číslo speciálního newsletteru Práskačka nahlíží do zákulisí natáčení.

« Novější | Starší »

Archív zpráv

Archív novinek: 1-50, 51-100101-150151-200, 201-250251-300301-350351-400

 

 

2004-2015 www.MNOHO.info

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | registrace | podmínky | mapa stránek | diskuzní fórum