Odkazy

Na webu probíhá velká aktualizace informací.

Na webu probíhá velká aktualizace informací.


Diskuzní fórum

Podpořte TV Zpravodaj

Anketa:

TOPlistCo vám chybí za informace u profilů stanic?

29. března 2017

Aktualizace 31. března 2017: Vznikne nová samostatná rubrika HbbTV o novinkách v této oblasi. Také zde najdete všechny TV stanice, které HbbTV provozují a jaké aplikace mají v nabídce.

Na webu jsou dnes profily několika stovek TV stanic z celého světa. Když už budou doplňovány a kompletně aktualizovány, napište co vám u profilů stanic chybí? Má smysl zařadit informace jako odkazy na Google+, Instagram nebo Twitter? Napište jaké zde hledáte informace a chybí tu. Případně jaké televizní stanice mám doplnit.

Pište prosím dole do komentářů. Odpovím všem.

V těchto dnech se dokončují základní změny týkající se programů. Doplněny jsou hlavní informace a připravuje se proměna všech TV stanic na webu TV Zpravodaj.

Hlavní novinky budou: Na všech stránkách doplním Facebook stránky a YouTube kanál. U všech stránek bude odkaz na satelitní parametry změněn na kvalitní Lyngsat (někde stále ještě je King of Sat). Na některých stránkách stále chybí zapnuté komentáře, to bude napraveno. Také bude zařazeno info zda stanice provozuje Hbb TV.

Postupně budou vypnuty stránky o vysílačích jak regionálních tak celoplošných v DVB-T. Dohledávat informace není jen složité, ale téměř a často nemožné. Budou zde už jen informace o DVB-T2 na které se více soustředím, protože za pár let už zde bude jen tento standard.

Poslední velká novinka ke které došlo je, že v březnu jsem k TV zpravodaji připojil další již dlouho existující magazíny: Filmový magazín, Rozhlasový magazín a Satelitní magazín. Na webu se tak dozvíte více tématicky podobných a souvisejích zpráv s televizním tématem.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum