Nové televizní programy v nabídce O2TV od 15. března 2013:

PROGRAM

OBSAH
France 24 Mezinárodní zpravodajský program, který nabízí pohled na světové události z nové perspektivy.
Bloomberg Grafy, nejžhavější novinky, informace o cenách akcií a příslušných indexech v reálném čase díky zpravodajským, informačním a analytickým nástrojům.
TV5MONDE Jedna z největších světových televizních sítí vysílající s titulky to nejlepší z francouzsky mluvících programů.
CH1 Russia Nejnovější zprávy z Ruska a ze světa, filmy, dokumenty, talk show, sport, zábavu, hudbu, módu a vše ostatní, nezbytné pro životní styl moderního diváka.
TA3 Komplexní zpravodajský a informační servis a dění na Slovensku i v zahraničí a poskytuje aktuální, objektivní, vyvážené, ověřené a přesné informace.
English Learning Club TV Kurzy angličtiny z pohodlí domova, nejsnazší cesta k jazykovému vzdělávání.
Da Vinci Learning Rodinný televizní kanál pro děti, rodiče a dospělé, který nabízí fascinující a inspirující vzdělávací programy a dokumenty zabývající se různými tématy světa, ve kterém žijeme.
E! Jedinečný program přinášející zajímavosti ze světa celebrit.
TLC Inspirující obsah zaměřený na životní styl. Pořady zaměřené na lidský život, rodinu, rodičovství, jídlo, zábavu a skutečné příběhy.
Film Europe Je prémiový filmový televizní kanál s výhradně evropskou filmovou produkcí, přehledem všech žánrů a stylů evropské kinematografie.
Film Europe HD Prémiový filmový televizní kanál s výhradně evropskou filmovou produkcí, přehledem všech žánrů a stylů evropské kinematografie.
HOROR FILM Horor, mystery a fantasy pořady.
Discovery HD Showcase Zábava v nejlepším standardu technologie HD.
Doku CS První televizní kanál českých a slovenských dokumentů.