Odkazy

Na webu probíhá velká aktualizace informací.

Na webu probíhá velká aktualizace informací.


Diskuzní fórum

Podpořte TV Zpravodaj

Anketa:

TOPlistPětka

Reklamy a videa televize Pětka.

21. února 2013 - Televize zanikla, nový majitel vrátil licenci.

20. února 2013 - provozovatel České Radiokomunikace (Czech Digital Group) odpojil Pětku z vysílání v DVB-T multiplexu 3.

4. února 2013 - Kolem 15:00 bylo dočasně přerušeno vysílání.

1. února 2013 - Pětka místo běžného vysílání nasadila čtyřiadvacetihodinovou smyčku.

Televize Pětka odstartovala - 15. října 2012 ve 20:00 pořadem Iveta - Reality show ze života zpěvačky Ivety Bartošové. V Multiplexu 3 se program ještě bez jména objevil 17. července 2012 s textem: "Vážení diváci, od 1. října 2012 na tomto kanálu najdete novou televizi plnou nové české zábavy. Máte se na co těšit!" a o pár dní později se začalo spekulovat o rozšíření Metropol TV z regionálního na celoplošné vysílání. Ještě 31. srpna přišla informace, že Metropol TV chce začít od 1. října jako celoplošná televize s regionálním vysíláním spolu s Genus Plus, TV Zak, Jihočeskou televizí a TV Polar. Podobné regiony do konce roku 2011 provozovala TV Prima. Ve stejné době se objevil název Pětka. Pozice v Multiplexu 3 dostala své jméno a zmizel datum od 1. října, zůstalo pouze "od října 2012". 6. září bylo celkem překvapivě oznámeno, že Pětka bude zcela nová televize, která 1. října 2012 spustí promo vysílání a oficiálně odstartuje o pár týdnů později. Metropol TV bude dál vysílat regionálně (Praha). Promo vysílání spuštěno 1. října 2012. Název Pětka byl odvozen z toho, že televize se chce zařadit mezi "velké" TV v ČR: ČT, Nova, Prima a Barrandov. Pětka měla být pátá "velká" televize.

Provozovatel

Metropol TV spol. s.r.o.

Šíření

Pětka vysílala v DVB-T Multiplexu 3, dále v kabelových sítích, IPTV a na satelitu.

Satelit

Příjem Pětka - v rámci promo vysílání první tři měsíce nebyla kódovaná. Potom měl být příjem pomocí dekódovacích karet na území České republiky.

Satelitní parametry Pětka

Kontakty

info@petka.cz / 222 515 999

Oficiální www stránka:

Pětka - Facebook http://www.facebook.com/tvpetka - stránka byla zrušena.

 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum