Odkazy

Na webu probíhá velká aktualizace informací.

Na webu probíhá velká aktualizace informací.


Diskuzní fórum

Podpořte TV Zpravodaj

Anketa:

TOPlistUž dost, šéfe!

30. září 2013 odvysílán 1. díl nového šestidílného pořadu, který navazuje na populární Ano, šéfe! Už dost šéfe, je série návratových dílů s moderátorem Zdeňkem Pohlreichem.

Už dost, šéfe

V rámci každého návratu jsou restaurace znovu krátce představené  a díky archivním záběrům mají diváci možnost připomenout si některé stěžejní situace z původního natáčení. První úlohou Zdeňka je provést revizi, nakolik byly aplikovány změny, které v rámci natáčení navrhl. Je možné, že navrhované změny vedly k celkovému rozkvětu podnikání dotyčného majitele restaurace, je však také možné, že díky jeho rezistenci se podnikání stále točí dokola. Je však také možné, že aktuální situace v restauraci se natolik liší od té, která vedla k původnímu natáčení, že bude potřeba zrevidovat původní doporučení.  Při návratech jde i o to, že restaurace může o svojí nálepku se Zdeňkem a hvězdami přijít nebo dokonce získat i o hvězdičky více. Záleží skutečně na tom, jak si restaurace vedou a jestli hvězdy uhájí nebo o ně přijdou.

Vysílá: televize Prima

Přehled dílů v TV

Fotogalerie

Moderátor:

Zdeněk Pohlreich

(* 10. dubna 1957) český šéfkuchař, gastronom a moderátor pořadů Ano, šéfe! , Na nože!, Šéf na grilu, Česko vaří s Pohlreichem živě a Už dost, šéfe! v televizi Prima.

Oficiální www a Facebook (Ano, šéfe!) stránky a video archiv:

Ano, šéfe! - Facebook

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum