Odkazy

Na webu probíhá velká aktualizace informací.

Na webu probíhá velká aktualizace informací.


Diskuzní fórum

Podpořte TV Zpravodaj

Anketa:

TOPlistÓčko Gold

3. května 2017 - Óčko Gold by se mělo v následujících měsících objevit na satelitu Astra 3B. Předpokládá se volné šíření bez kódování.

1. března 2017 - Óčko Gold začalo vysílat v nové generaci pozemního televizního vysílání DVB-T2, které tímto dnem startuje.

30. ledna 2015 - Óčko připravuje vysílání HbbTV pro DVB-T, kabel a satelit. Expres a Gold by se v satelitní nabídce měli objevit maximálně právě prostřednictvím Óčka HbbTV.

1. července 2013 - Óčko Gold má aplikaci pro mobilní telefony a tablety vybavené Androidem. Google Play - Óčko Gold.

1. června 2013 - Óčko Gold zahájilo v 6:00 vysílání. Program je dostupný v DVB-T v třetím Multiplexu, v nabídce kabelové UPC, v IPTV - O2 TV. Sledovat můžete Óčko Gold také na internetu.

20. května 2013 - Óčko Gold začalo testovat v Multiplexu 3. Program můžete naladit pod jménem Óčko Hity, od 30. května - Óčko Gold.

3. května 2013 - Hudební televize Óčko Gold zahájí vysílání 1. června 2013. Program je zaměřen na muže i ženy od 35 do 54 let. Obsah: česká i zahraniční hudba ze šedesátých až do poloviny devadesátých let. Televize bude pilotně vysílat v DVB-T Multiplexu 3 (může se jít až o půl roku). Po půl roce pak televize vyhodnotí zda zůstane v pozemním vysílání. Mimo jiné má být také v nabídce na satelitu a v kabelové televizi.

12. dubna 2013 - Nový hudební program se bude jmenovat Óčko Gold se zaměřením na hitové písně.

9. dubna 2013 byla udělena televizní licence programu Óčko Hity. Název se může ještě změnit. Start je naplánován na červen 2013.

1. března 2013 zveřejnili Hospodářské noviny článek, podle kterého připravuje skupina Mafra, vlastník televize Óčko, druhý hudební program. "V tuto chvíli jsou na stole dva pracovní názvy nové televize - Óčko Hity a Óčko Retro," řekl HN ředitel Óčka Štěpán Wolde.

Óčko Gold HD

Vysílání v HD není pravděpodobné.

Provozovatel

Mafra

Skupina Mafra: ÓčkoÓčko GoldÓčko Expres.

Šíření

Óčko Gold je dostupné v DVB-T Multiplexu 3, v kabelové televizi a IPTV. Sledovat televizi můžete i v mobilním telefonu.

Kontakty:

ocko@ocko.tv / 225 994 511

Oficiální www stránky:

Óčko Gold - Facebook

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum