Odkazy

Na webu probíhá velká aktualizace informací.

Na webu probíhá velká aktualizace informací.


Diskuzní fórum

Podpořte TV Zpravodaj

Anketa:

TOPlistPříště uvidíte

Díl 454. ve čtvrtek 28. listopadu 2013 - Nova 20:20. Opakování 8. listopadu 2013 - Nova 9:45.

Vyznání. Rodinný seriál ČR (2013). Čestmír je v šoku: Magda je vážně nemocná. Zdena se rozhodne, kde a s kým chce žít. Nové příběhy nejsledovanějšího českého seriálu.

V dalším pokračování populárního seriálu organizuje nemocná Magda Mázlová místo odpočinku rekonstrukci nového domu, což se jí samozřejmě nevyplatí. Kvůli nedovolené námaze se u ní objeví vážné zdravotní potíže. Tou dobou se v Kamenici objeví Sabina Hradecká. Je zraněná a potřebuje nutně pomoc. Ošetření a ubytování jí k nelibosti Běly zajistí Honza Pantoflíček. Primář Suchý se snaží zabránit odchodu rodiny na Slovensko a vyhrožuje, že bude bojovat o děti, které chce Zdena odvést s sebou do Bratislavy za doktorem Vargou. Petr Hanák pro něj má další dobrou radu. Upozorňuje ho, že jestli nechce Zdenu naprosto definitivně ztratit, musí se vůči ní zachovat opravdu velkoryse. Zdena čte posudek, který jí Suchý napíše na "odchodnou" a tehdy si konečně uvědomí, kde a s kým chce žít...

Díl 453. v úterý 26. listopadu 2013 - Nova 20:20. Opakování 13. listopadu 2013 - Nova 9:45.

Holka nebo kluk. Rodinný seriál ČR (2013). Zdena má odejít na Slovensko. Dokáže opustit Davida? Babeta chce zabránit hromadnému exodu sester... Nové příběhy nejsledovanějšího českého seriálu.

Doktor Varga se vrací na Slovensko a Zdeně nabídne, aby se i s dětmi přestěhovala do Bratislavy. Má Zdena definitivně opustit Davida? Hofmanova sekretářka nechce dovolit, aby z oddělení odešly všechny sestry. Sejde se s Babetou a společně vymýšlejí, jak zlikvidovat vrchní Zuzanu. Magda Mázlová stůně a Čestmír má sám organizovat rekonstrukci domku...

Díl 452. ve čtvrtek 21. listopadu 2013 - Nova 20:20. Opakování 8. listopadu 2013 - Nova 9:45.

Hodně štěstí, Zdeničko. Rodinný seriál ČR (2013). Mázlovi a Kalinovi chtějí bydlet spolu. Dokáží se kvůli vnoučeti přestat hádat. Jáchym pečuje o svého soka v lásce... Nové příběhy nejsledovanějšího českého seriálu.

Zdena a David jsou konečně rozvedení. Místo radosti ze znovunabyté svobody je ale trápí pochybnosti, zda spolu raději neměli zůstat. Richard a Renata začínají tušit, že bývalí manželé se pořád milují. Projekt společného domku Mázlů a Kalinů je v ohrožení. Pacient Beneš se probouzí z kómatu a Jáchym Kalina je bezradný. Měl by Benešovi mnohé vysvětlit...

Díl 451. v úterý 19. listopadu 2013 - Nova 20:20. Opakování 13. listopadu 2013 - Nova 9:45.

Příjemné chvilky. Rodinný seriál ČR (2013). Hanák má důkaz, doktor Švarc bere úplatky. Sestry vyhrožují hromadnou výpovědí... Nové příběhy nejsledovanějšího českého seriálu.

Vrchní sestra Zuzana řeší konflikt se svými podřízenými a jako obvykle získá na svou stranu ředitele Hofmana. Sestry mají už jen jedinou šanci, jak dosáhnout spravedlnosti. Vyhrožují hromadnou výpovědí. Jáchym Kalina odmítá převoz pacienta Beneše do jiné nemocnice, protože chce, aby za ním mohla pravidelně docházet snoubenka Soňa. Ta má ale na věc jiný názor...

Díl 450. ve čtvrtek 14. listopadu 2013 - Nova 20:20. Opakování 15. listopadu 2013 - Nova 9:45.

Doktorská intuice. Rodinný seriál ČR (2013). Helena je zoufalá. Její syn kradl. Sestry odhalí Babetinu lež. Nové příběhy nejsledovanějšího českého seriálu.

Bobo Švarc si neprávem přivlastní Hanákův úspěch. Ten se naží se Švarcem nebojovat, aby udržel klid v rodině. Helenin syn Vojta má problémy s krádežemi. Helena si neví s výchovou syna rady a pomůže opět doktor Pantoflíček. Soňa Přeučilová už nechce navštěvovat svého partnera v kómatu. Odreagování a útěchu hledá ve společnosti Jáchyma Kaliny. Babeta Trefná se postará o nemocnou stařenku...

Díl 449. v úterý 12. listopadu 2013 - Nova 20:20. Opakování 13. listopadu 2013 - Nova 9:45.

Krásná noc ve dvou. Rodinný seriál ČR (2013). Nové příběhy nejsledovanějšího českého seriálu.

Švarc zaplatí půl milionu za záchranu malého Dana. Švarc nutí Simonu, aby mu podepsala dlužní úpis, který použije jen v případě, že by ho Simona chtěla opustit. Zdena a David před rozvodem zjišťují, že se jim do rozvodu příliš nechce. Soňa Přeučilová přinese svému příteli v kómatu jeho deníky, aby mu z nich předčítala. V zápisech najde pasáže, které ji šokují...

Díl 448. ve čtvrtek 7. listopadu 2013 - Nova 20:20. Opakování 8. listopadu 2013 - Nova 9:45.

Inspekce jako řemen. Seriál ČR (2013). Další krize Hanáka a Gábiny. Petr odmítne zachránit umírajícího Dana. Linda chce být s otcem svého dítěte. 

Danovu otci vyhrožují lichváři. Gábina se Simonou shánějí peníze na zaplacení jeho dluhu, jinak by mohl nemocný Dan přijít o jediného možného dárce kostní dřeně. Zdena Suchá vyčte v hádce Davidovi, že je špatný otec. Jedna zapomenutá událost z minulosti ji ale přiměje, aby změnila názor. Sestry na oddělení si vystřelí z vrchní Zuzany. Tvrdí jí, že do nemocnice přijela inspekce z ministerstva zdravotnictví, a baví se Zuzaninou přehnanou péčí o údajnou inspektorku. Jakub má přesvědčit Lindu, aby se nebránila společnému bydlení s Mázlovými. Jeho mise má ale ještě jiný výsledek. Linda začne doufat, že by s Jakubem přece jen mohli být pár... Nové příběhy nejsledovanějšího českého seriálu (2013).

Díl 447. v úterý 5. listopadu 2013 - Nova 20:20. Opakování 6. listopadu 2013 - Nova 9:45.

Přestaň snít. Seriál ČR (2013). Nepříjemné překvapení pro Davida Suchého. Milenka Renata je možná těhotná. Gambler Láďa znovu okradl Hanáka. 

Magda Mázlová najde dvojdomek pro spolužití s rodinou Kalinů. Linda ale s Mázlovými bydlet nechce. S miminkem by jí měla pomáhat kamarádka Mirka, která nemůže mít vlastní dítě. Gamblera Láďu zmlátí lichváři, protože prohrál splátku. Láďa se dostane do nemocnice a přizná Hanákovi, že prohnal automaty i peníze od Gábiny. Simona má radost ze znovuobjevení dárce kostní dřeně pro své dítě a brání Láďu před rozlíceným Hanákem. Na její stranu se proti Petrovi postaví kromě doktora Švarce i Gábina. David Suchý má neodbytný pocit, že se ocitl v pasti. Dozví se, že jeho přítelkyně Renata vysadila antikoncepci a je možná těhotná. Nové příběhy nejsledovanějšího českého seriálu (2013).

Díl 446. ve čtvrtek 31. října 2013 - Nova 20:20. Opakování 1. listopadu 2013 - Nova 9:45.

Tanec na tenkém ledě. Seriál ČR. Jáchym Kalina si hraje na detektiva. Zjistí pravdu o smrti pacienta. Honza Pantoflíček prožívá další nepodařený vztah. 

Magda Mázlová uspořádá společnou večeři, aby smířila znesvářené rody Kalinů a Mázlů. Její mírotvorné snahy ale komplikují oba budoucí dědečkové, a hlavně těhotná Linda. Jáchym a Soňa dál pátrají, za jakých okolností zemřel pacient Satoranský. Zjistí, že jim Satoranský od začátku lhal, aby zakryl skutečnost, že vedl dvojí život. Bobo Švarc prozradí Hanákovi, že Gábina dala peníze kriminálníkovi Láďovi. Hanák neovládne vztek a znovu zkomplikuje situaci kolem Danovy očekávané transplantace. Květa Kulatá ztropí po večírku u Běly na chalupě žárlivou scénu kvůli Heleně. Honza se svěří Běle se svým hrozivým deja vu. Květa mu připomněla jeho bývalou manželku, žárlivou a majetnickou Zuzanu... Nové příběhy nejsledovanějšího českého seriálu (2013).

Díl 445. v úterý 29. října 2013 - Nova 20:20. Opakování 30. října 2013 - Nova 9:45.

Peklo vypadá jinak. Seriál ČR. Malý Dan umírá. Zaplatí doktor Švarc statisíce za jeho záchranu? Zdena se bojí Rišovy nevěry. 

Danův otec, gambler Láďa, slíbí, že se nechá testovat kvůli odběru kostní dřeně. Za záchranu svého syna ale žádá od Švarce a od Simony tučnou odměnu. Mají zaplatit půl milionu, který dluží Láďa lichvářům. Právnička Soňa pomáhá doktoru Kalinovi čelit žalobě kvůli úmrtí pacienta Satoranského. Společně se pustí do pátrání po okolnostech Satoranského smrti a objeví nová, překvapivá fakta. Rozkol mezi Čestmírem Mázlem a rodinou Kalinů pokračuje. Čestmír vyčte Lindě, že se v těhotenství nechová zodpovědně, a Linda odmítne dál navštěvovat Mázlovu ordinaci. Rišo Varga radí Toníkovi, jak získat lásku spolužačky Janičky. Zdena poznává Rišovy metody svádění žen a dostane strach, že si domů přivedla dalšího sukničkáře a nevěrníka... Nové příběhy nejsledovanějšího českého seriálu (2013).

 

 

 

 

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum