Odkazy

Na webu probíhá velká aktualizace informací.

Na webu probíhá velká aktualizace informací.


Diskuzní fórum

Podpořte TV Zpravodaj

Anketa:

TOPlistPublic TV

Programová náplň - umělecké celovečerní filmy, zpravodajství a publicistika. Ke konci - lifestylové pořady, magazíny, diskusní pořady, hudební a interaktivní obsah28. května 2007 začala zkušebně vysílat Public TV přes satelit. 11. července 2007 začalo pozemní vysílání v DVB-T v Multiplexu 3. Změna názvu na Public (dříve Public TV) - od 4. listopadu 2008. Vysílání v obrazovém formátu 16:9 od 8. ledna 2009. V březnu 2011 televize odhalila velké plány na změny - od názvu stanice, koncepce a sloučení s chystaným televizním projektem. 8. dubna 2011 však městský soud poslal do insolvenčního řízení společnost TotalPress, provozovatele televizní stanice Public TV. Podle insolvenčního rejstříku firma dlužila svým věřitelům přes 134 milionů korun, většina této částky tvoří nezaplacené pohledávky za šíření stanice. 18. dubna 2011 bylo ukončeno vysílání v Multiplexu 3. K 31. květnu 2011 došlo k ukončení vysílání na satelitu a ve všech dalších platformách. 19. července 2011 RRTV zahájila řízení o odnětí licence. 20. září 2011 byla licence odňata a Public TV se stala minulostí.

Provozovatel

TOTAL PRESS s.r.o.

Šíření

Public TV byl dostupný v pozemním televizním vysílání v Multiplexu 3. Dále jste program mohli naladit na satelitu, nebo v kabelové televizi, případně přes IPTV poskytovatele.

Satelit

Příjem Public TV - volné šíření, bez kódování. Kódované byli pouze filmy, na která televize neměla práva pro nekódované vysílání do celé Evropy.

Satelitní historie Public TV

Logo:


Webové stránky Public TV (nefunkční): www.publictv.cz

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum