Odkazy

Na webu probíhá velká aktualizace informací.

Na webu probíhá velká aktualizace informací.


Diskuzní fórum

Podpořte TV Zpravodaj

Anketa:

TOPlistJednotka

30. dubna 2015 - Program Jednotka HD zařazen do nabídky satelitního operátora Skylink. Na satelitu Astra byl program dostupný od 15. dubna 2015, ale kódován, protože se televize nedohodla se Skylinkem. Nikdo ho tedy nemohl sledovat.

Jednotka začala vysílat s rozpadem Československa 1. ledna 1993. Slovenská veřejnoprávní televize. Stanice za socialismu vysílala jako ČST1, po roce 1990 - S1, po roce 1993 - STV1 a od roku 2004 - Jednotka.

Jednotka HD

22. prosince 2011 byl spuštěn program Jednotka HD ve slovenském DVB-T Multiplexu 1. Program v Multiplexu 1 vysílal již 29. dubna15. května 2011 hokej z MS.

Pod názvem RTVS HD (STV HD) vysílal na satelitu Astra 3B program, na jehož pozici se střídala Jednotka a Dvojka podle obsahu v HD kvalitě. Start 12. května 2014, ukončeno 10. března 2015. V blízké době, by se na satelit Astra 3B, měla vrátit Jednotka i Dvojka v HD kvalitě na samostatných pozicích. Bývalé parametry satelitního vysílání.

Provozovatel

Rozhlas a televízia Slovenska

Šíření

Program Jednotka můžete naladit ve slovenském Multiplexu 1, na satelitu, nebo v kabelové televizi, případně přes IPTV poskytovatele.

Satelit

Příjem - pomocí dekódovacích karet na území České nebo Slovenské republiky.

Satelitní parametry Jednotka

Kontakty

listydivakov@stv.sk

Oficiální www a Facebook stránky:

Jednotka - Facebook

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum