Hledat

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Odkazy

Na webu probíhá velká aktualizace informací.

Na webu probíhá velká aktualizace informací.


Diskuzní fórum

Podpořte TV Zpravodaj

Anketa:

TOPlistMňau TV

1. března 2017: Mňau TV zahájila vysílání na satelitu Skylink. Satelitní parametry Mňau TV. Program je dostupný všem zákazníkům Skylinku.

28. února 2017: Mňau TV ukončila vysílání v DVB-T v Multiplexu 4. Zůstala jen u kabelových operátorů a připravuje start na satelitu.

2. prosince 2016: Po ukončení vysílání Mňam TV (uvolnění kapacity) vysílá Mňau TV v DVB-T v Multiplexu 4 opět celoplošně. Vysílání má být brzy zcela ukončeno a přejít na satelit.

1. září 2016: Mňau TV přestala vysílat v DVB-T v Multiplexu 4 celoplošně a přešla na regionální vysílání - Praha, Středočeský, Východočeský, Vysočina, Ústecký. V ostatních regionech je pozice obsazena.

Mňau TV začala vysílat 4. prosince 2015 v DVB-T v Multiplexu 4. Televizní stanice přináší pořady ze světa zvířat a domácích mazlíčků. Vysílá 24 hodin denně videa se zvířaty a teleshopping. Podrobný program v EPG. První informace o televizi se objevili 27. července 2015. Licence byla udělena 7. října 2015 a zkušební vysílání odstartovalo 4. prosince 2015. 28. ledna 2016 bylo nahrazeno zkušební vysílání běžným programem.

Na webu nejsou žádné informace, běží tam jen živé vysílání přes YouTube.

Mňau TV HD

Program zatím nevysílá v HD kvalitě.

Provozovatel

S&P Broacasting, a.s.

Šíření

Mňau TV můžete naladit na satelitu nebo v kabelové televizi.

Satelit

Satelitní parametry Mňau TV

Kontakty

Nebyl nalezen žádný kontakt

Oficiální www a Facebook stránky:

Mňau TV - Facebook

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum