Hledat

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Odkazy

Na webu probíhá velká aktualizace informací.

Na webu probíhá velká aktualizace informací.


Diskuzní fórum

Podpořte TV Zpravodaj

Anketa:

TOPlistMegamax

1. října 2014 - Vysílání rozšířeno na 24 hodin denně. Nové znění programových podmínek: Program Megamax bude sestaven z dobrodružných, akčních, fantazijních a humorných pořadů. Minimálně 60 % pořadů bude animovaných, zbytek bude tvořit hraná tvorba. Bude zaměřen na děti věkové kategorie 7-14 let, úžeji na chlapce ve věku 8-12 let.

Megamax (sesterský kanál televize Minimax) - program pro chlapce od 7 do 14 let. Maskotem stanice jsou spart-e a i-ron - dva roboti z jiné dimenze, kteří žijí ve vysílací stanici Megamax. Licenci program získal u české Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) 8. února 2011. Vysílat začal 18. dubna 2011 v Maďarsku na programové pozici televize Zone Club, původně 6 hodin denně, později se vysílání rozšiřovalo. Od 19. prosince 2011 v satelitním vysílání. Od 1. prosince 2012 plná lokalizace pro Českou a Slovenskou republiku. Megamax vysílá od 7 do 22 hodin.

Provozovatel

Chellomedia

Šíření

Megamax můžete naladit na satelitu nebo v kabelové televizi, případně přes IPTV poskytovatele. Od 31. ledna 2013 v satelitní službě freeSAT od UPC. Od 14. února 2013 v nabídce kabelové UPC.

Satelit

Příjem Megamax - pomocí dekódovacích karet na území České republiky..

Satelitní parametry Megamax

Kontakty

zjišťujeme

Oficiální www a Facebook stránky:

Megamax - Facebook

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum