Hledat

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Odkazy

Na webu probíhá velká aktualizace informací.

Na webu probíhá velká aktualizace informací.


Diskuzní fórum

Podpořte TV Zpravodaj

Anketa:

TOPlistDiscovery World

30. dubna 2016 - Konec Discovery World je součást strategie Discovery Networks ukončit na českém a slovenském trhu distribuci programu Discovery World a nahradit ji novou stanicí Discovery Turbo Xtra (DTX). V některých dalších zemích je program nadále poskytován.

Stanice vznikla z dosavadního Discovery Civilisation (1999) 18. dubna 2008 (hned dostupný také v ČR). Programová nabídka televizní stanice Discovery World je založena na širokém spektru dokumentárních pořadů předkládajících příběhy ze současného světa i z dějin, a to neobvyklým a neotřelým způsobem. Diváci se mohou dozvědět více o světě, který je obklopuje, a seznámit se se skutečnostmi, které jej ovlivňují. Discovery World vysílá 24 hodin denně, v češtině. Stanice není licencována pro Českou republiku.

Discovery World HD

Dne 2. srpna 2010, byl Discovery HD v Kanadě obnoven jako Discovery World HD. Logo bylo velmi podobné logu, které používá Discovery World v Evropě, přidána značka HD.

Provozovatel

Discovery Communications Inc.

Šíření

Discovery World a Discovery World HD vysílá na satelitu. V České a Slovenské republice je postupně provoz ukončován a nahrazonán stanicí Discovery Turbo Xtra (DTX).

Satelit

Příjem Discovery World a Discovery World HD - pomocí dekódovacích karet na území České a Slovenské republiky.

Satelitní parametry Discovery World

Kontakty

Formulář

Oficiální www a Facebook stránky Discovery UK (anglicky):

Discovery UK - Facebook

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum