Odkazy

Na webu probíhá velká aktualizace informací.

Na webu probíhá velká aktualizace informací.


Diskuzní fórum

Podpořte TV Zpravodaj

Anketa:

TOPlistTV Morava

1. srpna 2014 - TV Morava začala regionálně vysílat v Multiplexu 4 na Olomoucku z vysílače Slavonín.

17. června 2014 - Program získal licenci pro vysílání v DVB-T.

TV program INFO TVM je samostatný informační kanál šířený v Olomouci v síti kabelové televize Rio Media a na internetu. Vysílá 24 hodin denně.

1994 - vznik regionálního televizního vysílání se značkou Kabel plus, provozované společností Kabel Plus Střední Morava, a. s. Vysílání na stanici TV PRIMA v Olomouckém kraji.

1998 - vznik společnosti TV MORAVA, s. r. o., která úspěšně navázala na tradiční regionální vysílání Kabel plus pod značkou TVM. Vysílání na stanici TV PRIMA v Olomouckém kraji.

2008 - TV MORAVA, s. r. o. se stala členem nově vzniklé sítě R1 TELEVIZE a pod novou značkou R1 MORAVA začala vysílat na stanici TV PRIMA v rozšířeném podvečerním čase v Olomouckém kraji.

2011 - ukončení analogového vysílání. Stanici R1 MORAVA nadále mohli diváci sledovat v digitální kvalitě z vysílače Jeseník – Praděd. Vysílání na PRIMA FAMILY v Olomouckém kraji.

2012 - zanikla licence k vysílání celoplošné stanice PRIMA FAMILY, regionální sdílené vysílání R1 MORAVA bylo nadále spjato s PRIMA LOVE.

2014 - průlomové období. TV MORAVA, s. r. o. získala novou samostatnou regionální televizní licenci na vysílání 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu pro území Olomouckého kraje. Opět se vrací ke své mateřské značce TVM a přináší divákům v Olomouckém kraji pravidelné regionální zpravodajství a regionálně-lokální magazíny v neomezeném čase.

Provozovatel

TV Morava s. r. o.

Šíření

TV Morava vysílá v kabelové síti Rio Media, na internetu a v DVB-T v Multiplexu 4.

Kontakty

tvmorava@tvmorava.cz / 585 551 116

Oficiální www a Facebook stránky:

TV Morava - Facebook

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum