Odkazy

Na webu probíhá velká aktualizace informací.

Na webu probíhá velká aktualizace informací.


Diskuzní fórum

Podpořte TV Zpravodaj

Anketa:

TOPlistSport 5

1. července 2015 - Start vysílání v Regionální sítě 8.

1. září 2013 - Sport 5 začal vysílat regionálně v DVB-T Multiplexu 3 z vysílačů Cukrák a Žižkov (oba kanál 59). Pokrytí činí 1 926 784 obyvatel. Sport 5 zvažuje rozšíření do dalších regionů, případně i celoplošné vysílání. Vstupem do DVB-T se mění i obsah a televize již nebude pouze motoristickou, ale zaměří se i na další sporty. Dále se ve vysílání objeví další informace, dokumenty, magazíny, zpravodajství, publicistiku i pořady zaměřené na kombinace sportu, zdravé výživy, krásy i vzdělávací pořady.

Sportovní televizní program. Zahájení vysílání 2. května 2008Stanice je zaměřena na automobilový sport a automobilismus. Do programu jsou zařazeny magazíny a dokumenty týkající se automobilismu, pořady o představování novinek na automobilovém trhu, přímé přenosy závodů i kvalifikací z mistrovství.

Sport 5 HD

Motoristický kanál Sport 5 je v nových prostorech připraven pro vysílání ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV). Neznamená to ale, že stanice bude takto vysílat (květen 2012).

Provozovatel

SPORT 5 a. s.

Šíření

Sport 5 můžete naladit na satelitu, nebo v kabelové televizi, případně přes IPTV poskytovatele. Na internetu je televize v nabídce Topfun. Od 1. září 2013 vysílá regionálně v DVB-T Multiplexu 3 - Praha a Středočeský kraj (vysílače Cukrák a Žižkov - oba kanál 59). 1. července 2015 - Start vysílání v Regionální sítě 8.

Satelit

Příjem Sport 5 - pomocí dekódovacích karet na území České republiky.

Satelitní parametry Sport 5

Kontakty

info@sport5.cz / 221 875 507

Oficiální www a Facebook stránky:

Sport 5 - Facebook

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum