Odkazy

Na webu probíhá velká aktualizace informací.

Na webu probíhá velká aktualizace informací.


Diskuzní fórum

Podpořte TV Zpravodaj

Anketa:

TOPlistregionalnitelevize.cz

3. září 2013 - regionalnitelevize.cz získala licenci pro vysílání v DVB-T. Získáním licence pro pozemní vysílání bude moci Regionálnítelevize CZ uplatňovat svoji snahu stát se povinně zařazovaným programem do nabídek kabelových společností a poskytovatelů IPTV. Stanice se snažila dostat mezi tzv. "must carry" programy už dříve, jako vyloženě satelitní program ale neměla šanci (DigiZone.cz).

Satelitní program se věnuje převážně regionálnímu a lokálnímu tv zpravodajství a propagaci turisticky atraktivních míst a akcí v jednotlivých oblastech ČR. V současné době spolupracuje s více než stovkou lokálních, regionálních a internetových televizí (zdroj regionalnitelevize.cz). Čtyřiadvaceti­hodinový program je zatím (květen 2012) složen z čtyřhodinových, periodicky se opakujících smyček rozdělených do dvanácti dvacetiminutových bloků, přičemž premiérový programový blok začíná každý den od 17 hodin celostátním zpravodajstvím. Začátek vysílání 1. dubna 2012 ve 13:00. 1. června 2012 regionalnitelevize.cz - Asociace regionálních a lokálních televizí (ARLT) vznesla požadavek, aby dostala 35 Kč ze 135 Kč koncesionářského poplatku, a provozovala by Druhou veřejnoprávní službu. Není pravděpodobné, že by uspěli.

Provozovatel

Regionální televize CZ s.r.o.

Šíření

regionalnitelevize.cz můžete naladit na satelitu, v kabelové, IPTV nebo některé partnerské televizi a v DVB-T v Regionální síti 1. Od 6. června 2012 televize dostupná přes Youtube. Od 1. března 2013 v DVB-T Regionální síť 4 (Praha) v MPEG-4. Od 4. března 2013 v DVB-T Regionální síť 3. Od 25. března 2013 vysílá v lokální verzi v Roudnici nad Labem v Regionální síti 1.

Regionální obsah na vysílačích:

Chomutov - Březenec, Roudnice nad Labem a Ústí nad Labem - Větruše:

Satelit

Příjem regionalnitelevize.cz - volné šíření, bez kódování.

Satelitní parametry regionalnitelevize.cz

Kontakty

info@regionalnitelevize.cz / 777 644 118

Oficiální www a Facebook stránky:

regionalnitelevize.cz - Facebook

RSS zdroj novinek regionalnitelevize.cz -

http://www.regionalnitelevize.cz/rss.xml

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum