Odkazy

Na webu probíhá velká aktualizace informací.

Na webu probíhá velká aktualizace informací.


Diskuzní fórum

Podpořte TV Zpravodaj

Anketa:

TOPlist



Televize Relax

1. července 2016 - Do nabídky kabelového operátora UPC Česká republika zařazen program Relax HD.

Postupně používán další název TV Relax - Pohoda, ale nakonec se televize vrátila a zůstává u názvu Televize Relax.

1. října 2014 - Televize Relax se vrací k původnímu jménu Pohoda. Až do 30. června 2015 bude používán přechodný název Pohoda - Relax. Od 1. července 2015 původní název Pohoda.

9. září 2013 - TV Pohoda byla přejmenována na Pohoda - Relax. Název Televize Relax od 1. ledna 2014. Současně začíná vysílat Televize Rebel (na satelitu používán název Pohoda - Rebel), kam se přestěhoval hudební rockový obsah. Třetí televize, která skupinu doplňuje, je již vysílající Retro Music Television, ve které odkoupil třetinový podíl majitel Televize Relax a Rebel stojící za TP Pohoda s.r.o. v létě 2013.

Obsahově dochází ke změně na lifestylovou tv, která bude vysílat magazíny, seriály a telenovely. Například Divoký anděl. Nové pořady mají v televizi Petr Novotný a Jiří Krampol.

2. července 2013 - televize začala vysílat na satelitu. Vysílá volně bez kódování.

Nejdéle připravovaná televize. Web stránky byli spuštěny již v listopadu 2005. Mělo jít o digitální televizi pro děti a mládež. Radim Pařízek, majitel společnosti TP Pohoda, sliboval (2005) odpojované metropolitní zpravodajství z prosklených studií na náměstích jednotlivých měst. V prosinci 2004 bylo vyhlášeno výběrové řízení na digitální licence (TV). Mezi 6 televizemi, které je obdrželo v dubnu 2006 po rok a půl trvajícím výběrovém řízení, byla i TV Pohoda. Následně přišli soudní spory, které příchod nových TV odložili. Na základě novely zákona o kompenzačních licencích byly na podzim 2007 uděleny licence nové. Platnost těchto licencí byla do konce televizní digitalizace - 11. listopadu 2011. TV Pohoda získala novou digitální televizní licenci 13. prosince 2011. K zahájení vysílání došlo 25. června 2012 s menším zpožděním okolo 19:00 v DVB-T Multiplexu 4. Na plnohodnotné vysílání televize přešla kolem Vánoc 2012. Obsah vysílání: rockové videoklipy, vlastní pořady a lokální zpravodajství regionálních partnerů. Od září 2012 je televize v kabelové síti UPC.

Relax HD

Program zařazen u kabelového operátora UPC Česká republika 1. července 2016.

Provozovatel

TP Pohoda s.r.o.

Šíření

Televize Relax je šířena v DVB-T Multiplexu 4, v kabelových sítích, na satelitu nebo u IPTV operátorů.

Satelit

Od 9. září 2013 (2. července 2013 - TV Pohoda) vysílá Televize Relax na satelitu Astra 3B volně bez kódování.

Satelitní parametry Televize Relax

Kontakty

info@tvpohoda.cz / Formulář

Oficiální www a Facebook stránky:

Stará loga TV Pohoda:

Televize Relax - Facebook

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum