Odkazy

Na webu probíhá velká aktualizace informací.

Na webu probíhá velká aktualizace informací.


Diskuzní fórum

Podpořte TV Zpravodaj

Anketa:

TOPlistPrima Love

1. března 2017 - Prima Love začala vysílat v nové generaci pozemního televizního vysílání DVB-T2, které tímto dnem startuje.

2. ledna 2017 - Prima Love změnila parametry v DVB-T v Multiplexu 3 (změna service ID). Důvod změny byl přechod na novou licenci (udělena 1.1.2016). Podle nové licence je program zaměřený na dramatickou tvorbu, zejména mimoevropskou provenienci. Seriály, filmy, zábavné pořady a reality show. Stanice může vysílat minimálně 18 hodin a maximálně 24 hodin denně v českém jazyce.

20. listopadu 2015 - Program Prima Love HD začal vysílat v HD kvalitě v síti kabelového operátora UPC.

13. února 2015 - Prima Love HD v nabídce O2TV.

26. srpna 2013 - změna loga z růžové na fialovou barvu a nový slogan "Prima love, spojuje nás". Program už není zaměřen pouze na ženy.

Prima Love odstartovala své vysílání jako třetí v pořadí (Prima Group), symbolicky 8. března 2011 na Mezinárodní den žen. Vysílání začalo na základě upravené licence R1. Kanál je zaměřen hlavně na ženské publikum. Z kanálu Prima Cool se sem přesunulo regionální zpravodajství, které bylo ukončeno k 31. prosinci 2011. Začátkem února bylo obnoveno regionální vysílání TV Morava z vysílače Jeseník.

Prima Love HD

Program vysílá v HD kvalitě od 13. února 2015, kdy program zařadila O2TV. Od 20. listopadu 2015 je HD verze dostupná v síti kabelového operátora UPC.

Provozovatel

FTV Prima

Šíření

Prima Love vysílá v DVB-T Multiplexu 3. Dále program můžete naladit na satelitu, nebo v kabelové televizi, případně přes IPTV poskytovatele.

Satelit

Příjem Prima Love - pomocí dekódovacích karet na území České republiky.

Satelitní parametry Prima Love

Kontakty

informace@iprima.cz / 266 700 258 / formulář

Oficiální www a Facebook stránky:

Prima Love - Facebook

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum