Odkazy

Na webu probíhá velká aktualizace informací.

Na webu probíhá velká aktualizace informací.


Diskuzní fórum

Podpořte TV Zpravodaj

Anketa:

TOPlistBarrandov Plus

1. března 2017 - Barrandov Plus začala vysílat v nové generaci pozemního televizního vysílání DVB-T2, které tímto dnem startuje.

21. května 2015 - O2TV zařadila Barrandov Plus do své nabídky na pozici 106.

Vysílání začalo 16. května 2015 v 10:00. Promo smyčka v Multiplexu 3 v DVB-T: Start 7. května 2015 v 18:00. Na satelitu Skylink je program dostupný od 15. května 2015.

Barrandov Plus je program zaměřený na děti a na dokumenty převážně americké provenience pro různé věkové skupiny diváků. Stanice vysílá 24 hodiny denně v českém jazyce. Výhradním dodavatelem obsahu těchto dvou kanálů je společnost SPI International.

Licence pro DVB-T a satelitní vysílání byla udělena 17. února 2015.

Hlavní celodenní program je sestaven z: premiérových animovaných pořadů se zaměřením na předškolní děti, pořadů pro děti školního věku, pořadů zaměřených zejména na dospívající dívky i chlapce nebo rodinné pořady (odpolední hodiny).

Večerní program obsahuje: dokumentární pořady (přírodopisné, světové kulinářství, medicínské, cestopisné, historické, skutečné šokující příběhy, sportovní, mysteriózní, kriminální a katastrofické pořady). Od časných ranních hodin následují reprízy dokumentárních pořadů daného dne.

Barrandov Plus HD

HD verze je dostupná od začátku vysílání na satelitu Skylink.

Provozovatel

Barrandov Televizní Studio a. s.

Šíření

Barrandov Plus vysílá v Multiplexu 3. V kabelové nabídce UPC, v IPTV O2TV a na satelitu Skylink. Od 21. května 2015 v O2TV na pozici 106. Společnost UPC Digital zatím neví kdy program zařadí do své nabídky.

Satelit

Příjem Barrandov Plus - pomocí dekódovacích karet na území České republiky.

Satelitní parametry Barrandov Plus

Kontakty

dotazy@barrandov.tv / 222 999 555

Oficiální www a Facebook stránky Barrandov Plus:

Barrandov Plus - Facebook

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum