Odkazy

Na webu probíhá velká aktualizace informací.

Na webu probíhá velká aktualizace informací.


Diskuzní fórum

Podpořte TV Zpravodaj

Anketa:

TOPlistSkylink - Využití OTT služeb

15. srpna 2018 - zdroj Skylink

Využití OTT služeb zákazníky M7 vzrostlo o 30 %

Přidání OTT služeb k distribuci DTH a IPTV se ukázalo jako úspěšný krok pro M7 Group, jednoho z největších evropských operátorů placené televize. Distribuce video obsahu přes internet prostřednictvím Over-The-Top služby uspokojují rychle rostoucí poptávku předplatitelů, kteří chtějí sledovat obsah kdykoliv a na jakémkoli zařízení, a staly se nezbytnou součástí nabídky hybridní televize skupiny M7, a to jak pro lineární obsah, tak pro obsah na vyžádání.

Bill Wijdeveld, viceprezidentem pro rozvoj podnikání v M7 Group, k tomu říká: „Míra používání hybridních set-top boxů a chytrých televizorů se neustále zvyšuje a nárůst využití aplikace M7 TV je impozantní. Celkový počet uživatelů aplikace M7 TV, dostupných prostřednictvím zařízení se systémy iOS a Android, vzrostl v červenci na téměř 300 000, což představuje nárůst o 30 % od prosince 2017.“

Aplikace M7 TV umožňuje předplatitelům sledovat obsah z různých televizních platforem M7 kdykoliv a na libovolném zařízení. Vedle toho společnost M7 v partnerství se společností Samsung představila dedikovanou aplikaci pro chytré televizory umožňující divákům přístup k lineárním i interaktivním službám prostřednictvím chytré TV bez nutnosti vlastnit set-top box. Ostatní výrobci televizí budou brzy následovat.

Díky rostoucímu trendu sledování hybridní televize u předplatitelů M7 jsou prostřednictvím OTT služeb nyní distribuovány především speciální kanály zaměřené na menší publika. Patří mezi ně tematické nizozemské kanály NPO Zapp, NPO1 Extra, RTL Crime, RTL Lounge a AT5. OTT distribuce také umožňuje přidání nových kanálů: NPO2 Extra, NPO3 Extra a NPO Nieuws tak budou brzy přidány do nabídky platformy Canal Digitaal. Tyto nové i všechny další OTT kanály mohou přijímat všichni předplatitelé Canal Digitaal s hybridním boxem a uživatelé aplikace Canal Digitaal TV. Pořady na těchto televizních kanálech lze kdykoli sledovat na libovolném zařízení díky interaktivním službám jako je restart nebo zpětné zhlédnutí.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum