Odkazy

Na webu probíhá velká aktualizace informací.

Na webu probíhá velká aktualizace informací.


Diskuzní fórum

Podpořte TV Zpravodaj

Anketa:

TOPlistTelevizní technika 4c - kniha D3 - zařízení pro přenos a vysílání televizního signálu - Gregora Pavel, Vít Vladimír

Aktuální cena Televizní technika 4c - kniha D3 - zařízení pro přenos a vysílání televizního signálu v českých e-shopech: (Zdroj: Heureka.cz, )

Televizní technika 4c - kniha D3 - zařízení pro přenos a vysílání televizního signálu

Třetí část 4. dílu pojednává o přenosu televizního signálu mezi studiem a místem příjmu. Týká se to směrových (radio-reléových) spojů, a to pozemních i družicových, pevných i pohyblivých. Následuje pojednání o zemských vysilačích analogového i digitálního signálu (DVB-T) i o konstrukci družicových transpondérů včetně typů vysílacích elektronek. V dalších článcích se popisují vysílací antény a jejich napáječe, jakož i televizní převaděče a opakovače. 

Kniha je určena servisním technikům z oboru reprodukce obrazu projekčními a velkoplošnými zařízeními i technikům obsluhujícím televizní studiová a vysílací zařízení, jakož i všem zájemcům a studujícím obor sdělovací techniky. 

Autor edice "Televizní technika" měl svůj způsob označování jednotlivých svazků díla, na kterém trval. Bohužel, svazky nevycházely v chronologickém pořadí, takže panuje v číslování svazků edice drobný nesoulad. Na vysvětlenou budiž následující informace.

Autor: Gregora Pavel, Vít Vladimír

Počet stran: 176

Rok vydání: 2002

Výrobce: Ben

Jazyk: český

Vazba: vázaná V8

Graf ceny produktu Televizní technika 4c - kniha D3 - zařízení pro přenos a vysílání televizního signálu poskytuje server Heureka.cz

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum