Odkazy

Na webu probíhá velká aktualizace informací.

Na webu probíhá velká aktualizace informací.


Diskuzní fórum

Podpořte TV Zpravodaj

Anketa:

TOPlistEkotopfilm

3. dubna 2017 - zdroj tisková zpráva

Festival filmů o udržitelnosti života na Zemi přijíždí do Zlína

ZLÍN - Příběhy Země v oceněných dokumentárních filmech přiváží v úterý 11. dubna do Městského divadla ve Zlíně filmový festival o odpovědnosti, udržitelnosti a životním prostředí Ekotopfilm. Na návštěvníky čeká i beseda s členy Vlčích hlídek o návratu divokých šelem do české přírody. Veškerý program festivalu je zdarma.

Dokumentární filmy o krásách přírody, záhadách lidského zdraví, neobvyklých způsobech života a překvapivých řešeních klimatických změn společně s přednáškou o divokých šelmách - to je to nejlepší na programu mezinárodního filmového festivalu o udržitelném rozvoji Ekotopfilm, který v rámci festivalové tour přijíždí letos do Zlína úplně poprvé.

Z bohaté filmové nabídky stojí za podívanou cenami ověnčený Yellowstone, který přináší dechberoucí a technicky dokonalé záběry krajiny, divoce žijících zvířat a činných gejzírů z nejstaršího národního parku Ameriky, Lidské tělo: mikroskopické safari nabízející výlet za exotickými tvory obývajícími naše tělo, vaření ze zbytků potravin, které by se vyhodily, prezentuje jako zábavnou lifestylovou záležitost sympatický kuchař David ve filmu Vaření z odpadu a krátký snímek Klimatická chyba přináší kreativní řešení dopadů klimatických změn.

Kromě filmů se návštěvníci na besedě Návrat divokých šelem dovědí, proč je dobrá zpráva, že se vlci a rysové v české přírodě opět objevují a proč se jich nemusíme bát. O své zkušenosti se šelmami se podělí členové Vlčích hlídek Hnutí Duha, kteří je chodí do terénu stopovat. Kompletní program je k dispozici na webu www.ekotopfilmfestival.cz.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum