Odkazy

Na webu probíhá velká aktualizace informací.

Na webu probíhá velká aktualizace informací.


Diskuzní fórum

Podpořte TV Zpravodaj

Anketa:

TOPlistDepeche Mode - Live in Berlin

22. dubna 2017 - zdroj tisková zpráva

Skvělé gesto kapely Depeche Mode

Ještě před beznadějně vyprodaným koncertem DEPECHE MODE v Praze uvolnil management kapely práva k projekci záznamu z posledního turné pro kina v ČR. Depeche Mode live in Berlin.

Projekce proběhnou pouze v jediný den 4. května 2017 ve sto vybraných kinech napříč ČR. Ti, kteří jsou šťastnými majitely vstupenky na živý koncert se tak mohou "rozehřát" před skvělým zážitkem, ostatní fanoušci mohou zažít atmosféru údajně dosud nejlepšího koncertu DEPECHE MODE na velkých plátnech kin. Předprodej začne v úterý 18. dubna 2017 na www.depechemodevkinech.cz a v jednotlivých kinech. Koncert do kin uvede společnost ATLANTIS entertainment, která již v minulosti přivezla koncerty KISS, RAMMSTEIN, a ROLLING STONES.

Společnost ATLANTIS si dovoluje oznámit, že dne 4.5.2017 uvede do českých kin unikátní záznam koncertu kultovní kapely DEPECHE MODE. Záznam koncertu z posledního turné DEPECHE MODE bude uveden v rámci projektu JEDEN VEČER STO KIN V ČR. Předprodej vstupenek do jednotlivých kin bude zahájen v úterý 18.4. Další detaily uvedení, seznam kin a podklady pro media najdete na našem webu www.depechemodevkinech.cz

Záznam koncertu jednoho z nejúspěšnějších turné odehraného pro 2,5 milionu fanoušků ve 32 zemích světa, zvěčněné tím nejžádanějším režisérem Antonem Corbijnem.

"Pouhých dvacet minut po začátku, když se rozezněly mohutné akordy Black Celebration, Dave Gahan roztrhal svoji potem nasáklou vestu a ukázal své potetované tělo. Při glam-rockové "hymně" Personal Jesus se točí jako derviš a pózuje jak Mesiáš. Ale do Mesiáše, má skutečný Dave daleko." Stephen Dalton Hollywood reporter

S jejich temnou, perverzní a sexem nabitou hudbou, s více než 100 miliony prodaných desek, zůstávají Depeche Mode pravděpodobně největší kultovní kapelou na světě a zárukou vyprodaných kinosálů.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum