Odkazy

Na webu probíhá velká aktualizace informací.

Na webu probíhá velká aktualizace informací.


Diskuzní fórum

Podpořte TV Zpravodaj

Anketa:

TOPlistČesko vaří s Pohlreichem

Zdroj: FTV Prima

Zdeněk Pohlreich ve vile Vyvolených živě!

Blíží se další díl show Česko vaří s Pohlreichem živě a tentokrát to bude doslova a do písmene fičák, řečeno terminologií Vyvolených. Jako hosta si Zdeněk pozval zlatou slavici Lucii Bílou, která se netají obdivem k přísnému šéfkuchaři. „Nemám ráda bábovky ani ty lidské. A jestli někdo mezi ně nepatří a jestli si někdo opravdu zaslouží respekt, tak je to právě Zdeněk Pohlreich. Ví, co chce, co dělá , ví kam patří a ví o čem mluví. Těším se na setkání s ním. Od něj se klidně nechám plácnout vařečkou, když mi vaření nepůjde,“ směje se Lucie.

Diváci se mohou tentokrát těšit na absolutně speciální telemost. Tentokrát si party se Zdeňkem užijí obyvatelé vily Vyvolených a vařit nebude nikdo jiný než Vladko, který je původní profesí kuchař. Asistovat mu bude milovnice zvířat Lucie. Co říká o svém novém parťákovi přímo Pohlreich? „Jsem rád, že to bude takové vaření dvou kliďasů. Konečně budu vařit s někým, kdo je vyrovnaný a nepropadá hysterii,“ naráží na Vladkovu nevyrovnanou povahu.

Snažení Lucie a Vladka budou ve studiu sledovat a Lucčino kuchařské umění hodnotit také katolický farář Zbigniew Czendlik a herec a textař Václav Kopta. Další díl show Česko vaří s Pohlreichem živě již tuto sobotu 9. listopadu ve 20.15 na Primě.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum